Субота, 9 Грудня, 2023

Власники ноутбуків Macbook прохають Apple замінити всі клавіатури з механізмом «метелик»

У 2015 році Apple випустила новий тип конструкції клавіатури ноутбуків. За схожість цей механізм кнопок назвали «метеликом», і він дозволив зробити клавіатуру ще тоншою порівняно з традиційним механізмом «ножиці». Однак виявилося, що зайві міліметри прибрали за рахунок суттєвого зменшення надійності. Власники ноутбуків Macbook скаржаться, що клавіатура може відмовити в будь-який момент, і прохають Apple замінити її в усіх апаратах.
«Ця метеликова клавіатура, можливо, є одним з найбільших провалів у всій історії Apple, - говорить блогер Джон Грубер. – Кожен, хто купує MacBook, розраховує на працездатність клавіатури, а ця клавіатура ненадійна».

Один із власників комп’ютера Apple MacBook Pro Метью Тейлор створив петицію на сайті Change.org про відкликання усіх MacBook Pro, випущених з 2016 року. «Кожна з поточних моделей MacBook, з 13- та 15-дюймовими включно, продається з клавіатурою, яка може відмовити в будь-який момент через прорахунок у конструкції, – пише він. – Проблема поширена, постійна та дратівлива».

Тейлор створив свою петицію тиждень тому, і зараз під нею підписалося майже 6000 власників. Однак сайти з петиціями не мають реальних інструментів впливу, тому Apple легко може проігнорувати прохання своїх клієнтів.

«Ця метеликова клавіатура, можливо, є одним з найбільших провалів у всій історії Apple, – говорить блогер Джон Грубер. – Кожен, хто купує MacBook, розраховує на працездатність клавіатури, а ця клавіатура ненадійна».

Apple не визнає, що клавіатура, яка не працює, є гарантійним випадком. За ремонт користувачі платять майже $400 із власної кишені. Єдина безплатна допомога від Apple при проблемі з клавіатурою – поради на офіційній сторінці про те, як її краще чистити після відмови деяких клавіш.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися