П’ятниця, 12 Липня, 2024

Власникам iPhone варто почекати з оновленням на iOS 16 – ось чому

Apple нещодавно випустила нову версію операційної системи для айфонів. Однак власникам iPhone варто почекати з апдейтом до iOS 16. Ось перелік причин, чому так може бути краще.

На iOS 16 швидше розряджається батарея

Низка користувачів повідомляють про те, що їхній iPhone почав розряджатися швидше після переходу на iOS 16. Особливо це актуально для гаджетів із «втомленою» батареєю. Подивитися залишковий ресурс акумулятора можна в налаштуваннях Батарея – Здоров’я батареї.

Несподівані баги

Оновлення завжди приносять не тільки нові функції, а й проблеми і iOS 16 не стала виключенням. Наприклад, деякі нові iPhone 14 та 14 Pro не вдається активувати, якщо встановлена ця версія ОС. Apple уже випустила оновлення iOS 16.0.1.

Отже, якщо не бажаєте витрачати свій час на тестування прошивки – краще почекати з оновленням на неї, одразу переходячи на версію з мінімальною кількістю багів.

Не дати іншим відкликати свої повідомлення

Нова iOS 16 надає іншим можливість редагувати відправлені повідомлення в iMessages або взагалі їх відкликати. Тобто в діалозі може статися так, що ви говорите сам з собою, бо співрозмовник видалив свої повідомлення. Або він може змінити свої повідомлення так, що ваші відповіді будуть дивними.

Залишаючись на iOS 15 ваші розмови відповідатимуть приказці «написано пером – не вирубати сокирою». Тобто, ваші співрозмовники не зможуть змінити або видалити вже відправлене повідомлення.

Не всі функції доступні на ранніх версіях iOS 16

Нова iOS 16 приносить багато функцій, але Apple зробила їх доступними не на всіх телефонах. А потім змінила свою думку і в наступній версії iOS 16.1 розширила список сумісних гаджетів. Але iOS 16.1 ще не вийшла публічно.

Наприклад, з iOS 16 компанія повернула відображення відсотку заряду батареї в статус-барі поруч з годинником. Ця функція зникла в 2017 році. Але Apple зробила так, що відсоток заряду на iOS 16 не відображається на iPhone X, iPhone 8, iPhone XR. У новій iOS 16.1 список сумісних гаджетів розширили, додавши iPhone XR, iPhone 11, iPhone 12 Mini, iPhone 13 Mini.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися