Intel перетворить ноутбуки на вампірів – вони «смоктатимуть» потужність із ПК поруч

Можливість ноутбукам використовувати потужність інших комп’ютерів поруч має стати першим кроком Intel в розробці метавсесвіту

Ноутбуки нового покоління можуть стати схожими на вампірів. Так само як вампіри смокчуть кров у своїх жертв, щоб стати сильніше, так і ноутбуки «смоктатимуть» обчислювальну потужність із комп’ютерів поруч. Про розробку такої можливості повідомляє опублікована стратегія розвитку Intel.

Можливість ноутбукам використовувати потужність інших комп’ютерів поруч має стати першим кроком Intel в розробці метавсесвіту. Це 3D-візуалізація інтернету, яка робить його схожим на комп’ютерну гру. Facebook є однією з перших, яка публічно зробила ставку на неї і представила перше бачення.

Оскільки метавсесвіт буде 3D-простором, це потребуватиме значної обчислювальної потужності. Щоб власники слабких комп’ютерів на чипах Intel змогли також відтворювати «важкий» графічний інтерфейс, процесорний гігант розробляє софт, що дозволить перекладати частину цього навантаженні на інші машини, навіть якщо вони мають чипи конкурентів.

На прес-конференції після презентації на конференції Realtime з технологій метавсесвіту Раджа Кодурі, глава групи Intel з прискорених обчислювальних систем і графіки, заявив, що першим технологічним кроком компанії в метавселенной стане програмне забезпечення, яке допомагає пристроям використовувати переваги обчислювальної потужності, яка вже існує і не використовується.

Наприклад, якщо геймер грає в гру з високою графікою на ноутбуці, але у нього є невикористаний ігровий комп’ютер в іншій кімнаті, програмне забезпечення може виявити, що ПК простоює, і можна підключитися до нього через домашню мережу, щоб гра на ноутбуці працювала краще.

“Те, як ми проектуємо всі рівні, полягає в тому, що вони будуть працювати з усіма апаратними засобами, якщо вони відповідають галузевим стандартним специфікаціям, – сказав Кодурі журналістам. – У всьому, що ми створюємо, буде задіяно багато відкритих джерел”.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я