Власників PlayStation 4 та старіших консолей можуть чекати труднощі: Sony оновлює магазин PlayStation Store

Після оновлення для власників старих консолей з магазину зникнуть додатки, теми та аватари

Готуючись до виходу ігрової приставки PlayStation 5, у Sony вирішили оновити магазин PlayStation Store. Цей апдейт може викликати деякі складнощі для користувачів PlayStation 4 та старших моделей ігрових приставок, разом PlayStation 3, PS Vita, PSP. Оновлений магазин мають розгорнути в середині листопаду – тоді почнуться продажі PlayStation 5 у деяких країнах.

Після оновлення для власників старих консолей з магазину зникнуть додатки, теми та аватари. Контент з поточних списків бажань також зникне. Це стосується вебверсії магазину та мобільної версії.

Власники старих консолей зможуть продовжувати купувати ігри через магазин, який вбудований в операційну систему їхньої приставки.

Життєвий цикл майбутньої ігрової приставки PlayStation 5 виявиться коротшим за попередні покоління. Ігрові консолі PlayStation випускаються та отримують підтримку 6-7 років. Наприклад, PlayStation 3 підтримувалася близько 7 років.

PlayStation 5 підтримуватиметься рівно 5 років. За цей час виробник планує випустити близько 120-170 млн консолей PlayStation 5. Це вдвічі вище за прогнозований попит консолі-конкурента Microsoft Xbox Series X. Запущена у 2013 році PlayStation4 продалася тиражем 110 млн штук.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я