Субота, 2 Грудня, 2023

Windows 10 блокує встановлення драйверів від невідомих розробників

Microsoft посилила контроль за використовуваними у Windows 10 драйверами. Відповідна опція починає працювати після встановлення патчів, що вийшли цього вівторка в рамках традиційного дня Patch Tuesday. Нововведення стосується не лише користувачів Windows 10, а й юзерів Windows 8.1 та Windows Server.

При встановленні стороннього драйвера система може показати повідомлення «Windows не може підтвердити видавця цього програмного забезпечення». Також може з’явитися помилка «В об’єкті не знайдено підпису» при спробі переглянути цифровий підпис файлів драйвера через «Провідник».

У Microsoft кажуть, що помилка з’являється, коли в драйвері неправильно форматований файл каталогу. Windows тепер вимагає обов’язкової правильності запису DER у кодуванні PKCS#7. Файли каталогу повинні бути підписані згідно із секцією 11.6 опису кодування DER.

Користувачам при появі проблем з драйверами Microsoft рекомендує зв’язатися з виробником драйвера чи девайсу та попрохати їх надати оновлену версію програмного забезпечення чи правильно підписати пакет драйверів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися