Вівторок, 12 Грудня, 2023

Власники ПК з відеокартами NVIDIA можуть зробити YouTube чіткішим

Nvidia випустила новий драйвер, який дозволяє власникам її відеокарт RTX 30 і 40 поліпшувати якість відео на YouTube. Для цього їм потрібно активувати технологію RTX Video Super Resolution. Вона працює в Chrome та Edge і збільшує чіткість об’єктів на відео за допомогою штучного інтелекту.

Технологія підвищення чіткості від Nvidia підтримуватиме відео з роздільною здатністю від 360p до 1440p із частотою кадрів до 144 Гц. Для таких роликів роздільна здатність збільшуватиметься до 4K. Раніше збільшення роздільної здатності до 4K  було доступне лише на телевізорі Nvidia Shield TV.

Функція RTX Video Super Resolution працює не лише з YouTube, вона сумісна з будь-яким веб-відео, яке відтворюється на комп’ютері. Її можна, наприклад, використовувати його для покращення трансляції з Twitch або навіть потокових програм, таких як Netflix, де зазвичай потрібно платити додатково за відео у роздільній здатності 4K.

Компанія Nvidia уже кілька років просуває методи поліпшення візуальної якості задопомогою штучного інтелекту. Її система Deep Learning Super Sampling (DLSS) є найпоширенішою. Минулого року Nvidia також запустила драйвер, який включає Deep Learning Dynamic Super Resolution (DLDSR) для відтворення ігор із вищою роздільною здатністю, ніж фактично має монітор, для покращення якості зображення.

Nvidia також запустила функцію зорового контакту для Nvidia Broadcast, яка в прямому ефірі модифікує положення очей людини перед камерою, щоб створити враження, що вона дивиться в об’єктив, хоча насправді може дивитися кудись убік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися