Четвер, 18 Квітня, 2024

Як встановлювати розширення у Mozilla Firefox

Браузер Mozilla Firefox цікавий тим, що пропонує більше гнучкості, ніж Google Chrome. Наприклад, у Chrome не блокується вся реклама, кількість якої стала на деяких популярних ресурсах надмірною. Разом з Firefox можна блокувати рекламу як на десктопі, так і на мобільному. Для цього необхідно лише встановити аддон. Ось, як їх інсталювати у Firefox.

Установка доповнення у Firefox на ПК

Відкрийте Firefox на своєму комп’ютері та натисніть іконку гамбургера у вигляді трьох горизонтальних ліній. Вона знаходиться у правому верхньому куті вікна браузера.

У меню, що з’явиться, оберіть «Доповнення» (Add-Ons) – запуститься вкладка, в якій відобразяться усі встановлені в браузер плагіни. В пошуковому рядку цієї вкладки введіть ключові слова для пошуку доповнення. Наприклад, це може бути блокувальник реклами uBlock.

Відкриється репозиторій Mozilla зі списком знайдених по ключовому слову посилань. Оберіть розширення, яке вам потрібне чи подобається найбільше і перейдіть на його сторінку.

На сторінці аддона клацніть кнопку «Додати в Firefox» (Add to Firefox). З’явиться спливаюче меню із запитом дозволів. Натисніть кнопку «Додати» для продовження установки.

Установка аддона Firefox для Android

Мобільна версія Firefox для Android має значно менший вибір розширень, але серед наявних є корисні, наприклад, uBlock. Інші мобільні браузери взагалі не пропонують установку розширень.

Відкрийте мобільний Firefox і тапніть на кнопку меню у вигляді трьох вертикальних точок. Перейдіть в меню «Доповнення» (Add-Ons) та введіть в пошук ключові слова бажаного розширення.

У списку знайдених аддонів оберіть потрібний та натисніть на знак + для інсталяції. З’явиться вікно із запитом розширень – натисніть «Додати» для продовження установки.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися