Вівторок, 18 Червня, 2024

Власники смартфонів Samsung втрачають доступ до своїх SMS, винним називають Google Meet

Користувачі смартфонів Samsung Galaxy нещодавно зіткнулися з проблемою програми Messages. Це стандартний додаток для SMS, MMS і RCS Messages, який дозволяє користувачам надсилати й отримувати текстові повідомлення. А тепер уявіть, що ви миттєво втратите доступ до своїх розмов, спогадів і ланцюжків важливих повідомлень. Адже додаток Messages (Повідомлення) перестає працювати зі стандартним неінформативним повідомленням Android.

Постраждалі користувачі зазначають, що типові кроки з усунення несправностей, коли телефон починає глючити, наприклад очищення кешу або перезапуск телефону, не вирішують проблему з Messages.

Згодом причину проблеми, схоже, вдалося відшукати. За словами модератора Samsung на довідковій платформі компанії, користувачі повинні примусово зупинити додаток відеочату Google Meet, а потім вимкнути або видалити оновлення цієї програми.

Визнаючи, що виробнику відомо про збій програми Messages, модератор пояснив необхідні кроки. Відкрийте Налаштування ? Програми ? Google Meet ? Примусово зупинити , потім торкніться кнопки меню (?) і виберіть Видалити оновлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися