Неділя, 10 Грудня, 2023

Власники Tesla зможуть заробляти на авто

Компанія Tesla планує через рік надати власникам фірмових автомашин можливість встановити Autopilot Hardware 3.0 і заробляти, здаючи авто як безпілотне таксі.

У Tesla розраховують, що до 2020 року загальна кількість використовуваних автомашин дійде до 1 мільйона, і в експлуатації вони будуть знаходитися щонайменше до 2030-го. В країнах з невеликою кількістю фірмових авто компанія готова надавати власні автомобілі Model 3 і Model S.

Власники Tesla зможуть визначати, коли і кому вони готові здавати автомобіль. Це відкриває можливості не тільки для заробітку, а й для гнучкішого приватного використання. Наприклад, ваше авто зможе приїхати за дружиною в магазин, поки ви будете на роботі або в іншому місті, а потім повернутися назад.

За попередніми розрахунками, вартість поїздки становитиме 20 центів за милю, що майже в 10 разів дешевше від каршерінгу. Власники авто зможуть заробляти до 30 000 доларів на рік, третину з яких Tesla забиратиме як комісію.

Маск також прогнозує, що незабаром середня вартість автомашин Tesla зменшиться, а ресурс їхньої роботи значно виросте, що і дозволить зменшити ціну поїздки. На ефективність сервісу також впливатиме новий автопілот Autopilot Hardware 3.0, який більш ніж удвічі оптимізує енергоспоживання автомашини і, як стверджується, в 7 разів потужніший за Drive Xavier від Nvidia.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися