Понеділок, 11 Грудня, 2023

VR-1 – гарнітура з роздільною здатністю людського ока

Головний технічний недолік більшості VR-шоломів на ринку – низька роздільна здатність вбудованих екранів. Усунути цю проблему і забезпечити фотореалістичну картинку провідні компанії ринку поки не змогли (або не роблять цього з певних причин).

Однак два роки тому фінська компанія Varjo заявила, що розробляє шолом, здатний забезпечити розширення на рівні роздільної здатності людського ока. І ось зараз вона випустила VR-1. Гарнітура має роздільну здатність у 20 разів вищу, ніж продукція інших виробників.

Утім, є у VR-1 й істотний мінус – вартість у 6000 доларів, яка автоматично робить гарнітуру недоступною для більшості споживачів. Varjo вважає ціну цілком нормальною, оскільки позиціонує шолом як розробку для великих будівельних і транспортних компаній. Крім того, для виходу VR-1 на масовий ринок будуть потрібні ще й надпродуктивні відеокарти для ПК, яких поки немає.

[KGVID]https://techtoday.in.ua/wp-content/uploads/2019/02/Varjo-VR-1_-Let-there-be-sight.mp4[/KGVID]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися