Як звільнити дисковий простір на Android

Для швидкої роботи смартфона та можливості установки додатків потрібно не допускати вичерпання дискового простору

Обсяг пам’яті завжди був складним питанням на смартфонах, адже виробники часто переповнюють гаджети сміттєвими додатками. До того ж, самі додатки з часом наповнюються різним сміттям та кешем. Купити мобільник вбудованим накопичувачем такої ємності, щоб питання місця не турбувало може бути фінансово неможливо. В такому разі варто спробувати звільнити дисковий простір.

Для швидкої роботи смартфона та можливості установки додатків потрібно не допускати вичерпання дискового простору. Щоб звільнити його зайдіть спершу в меню налаштувань та перейдіть в розділ з даними про накопичувач. У цьому програмному компоненті можна подивитися, який тип даних займає найбільше місця.

Одним із безболісних способів звільнити дисковий простір на Android є видалення непотрібних програм. Часто додатки встановлюються на один-два рази, після чого вони стають непотрібними і лише займають місце.

Щоб подивитися час останнього використання додатку відкрийте магазин Play Store та перейдіть в розділ додатків та ігор. На вкладці встановлених програм вкажіть показувати додатки, що інстальовані на цьому пристрої. Відсортуйте програми за датою їхнього використання.

Також спробуйте перейти на програми-обгортки. Це особливо актуально для користувачів соцмереж. Клієнти соцмереж часто пропонують таку ж саму функціональність, яку можна отримати в браузері. З обгортками можна не встановлювати в телефон Facebook, Instagram, Twitter і продовжувати ними користуватися як звичайними додатками.

Наостанок скористайтеся SD Maid. Ця утиліта вміє шукати різноманітне файлове сміття, наприклад, дублікати файлів, залишки додатків тощо. При наявності рут-доступу її можливості значно розширюються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я