Вівторок, 23 Квітня, 2024

Випущено окуляри, які на вашому носі створюють екран 330-дюймів

Нові смарт-окуляри Xreal Air 2.  створюють віртуальний 330-дюймовий екран з яскравістю 500 ніт. Для сторонніх все виглядає наче користувач просто вдягнув окуляри. Xreal Air 2 сумісний із великою кількістю ноутбуків, комп’ютерів, телефонів та ігрових пристроїв, забезпечуючи великий віртуальний екран у компактній та зручній для транспортування формі.

Дисплеї Air 2 на 25% яскравіші та мають кращу точність кольорів, порівняно з попереднім поколінням. Вони також мають бути зручнішими та більше схожими на звичайні окуляри, оскільки Xreal вдалося зменшити вагу та товщину за допомогою нового дизайну.

Знімні штори, які приглушують навколишнє світло, виглядають як звичайні сонцезахисні окуляри. Нова модель Air 2 Pro має регульовані електрохромні штори з трьома положеннями затемнення фону, включаючи 99,9% чорного. Є варіанти чорного та червоного кольорів, а також набір Kaleido від Xreal пропонує вибір із шести барвистих оболонок, щоб налаштувати зовнішній вигляд Air 2

Маючи лише 72 грами ваги, Air 2 на 10% легші за оригінальну модель. Це може здатися невеликою різницею, але ця вага здебільшого лежить на носі, трохи на вухах, тож кожна дрібниця має значення. Навушники тепер гнуться, що означає, що вони мають зручніше підходити до голови різних форм і розмірів. Більш м’які носові подушечки допомагають зменшити тиск на ніс.

Як заміна монітора та телевізора, екрани Xreal Air 2 мають бути яскравими. Вони забезпечують до 500 ніт яскравості, що на 25% більше, ніж оригінальні окуляри Air, і водночас відповідають стандартам T?V Rheinland щодо обмеження синього світла та мерехтіння для захисту здоров’я очей. Частота оновлення може досягати 120 Гц.

Використовуючи новітню технологію micro-OLED Sony, колір екранів перевершує кольорову гаму SRGB зі стандартною гамою дисплея 2,2. Покращені дисплеї Xreal Air 2 мають виглядати більше як великий HD-монітор із належним контрастом і насиченістю кольорів.

Xreal каже, що перегляд еквівалентний 330-дюймовому екрану на відстані шість метрів. Звичайно, це суб’єктивне вимірювання, оскільки ви можете сприймати віртуальний екран ближче, ніж хтось інший. Точнішим показником є поле зору 46 градусів. Великий HD-екран заповнює ваше центральне поле, якщо його підключити до пристрою, який підтримує режим USB-C Alt.

Звук покращено, щоб зменшити витік звуку та покращити просторове розділення. Фільми мають звучати краще та ставати більш захоплюючими.

Користувач також може повернути голову, щоб побачити до трьох віртуальних моніторів за допомогою додатку Nebula для Mac і ПК. Існує також програма Nebula для телефонів Android, але вона представляє ультраширокий дисплей, який з’являється, коли користувач повертається на будь-який бік.

Смарт-окуляри Xreal Air 2 доступні для попереднього замовлення за ціною 399 доларів США. Вони повинні з’явитися у продажі до листопада Xreal також запропонує модель Air 2 Pro, яка включає регульовані електрохромні штори і коштує 449 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися