Випускають кишеньковий ультрабук з накопичувачем на 1 ТБ

Китайський вендор каже, що GPD P2 Max матиме такий же розмір, як iPad mini 4

Відомий виробник кишенькових ноутбуків GPD готує свій топовий девайс, який отримає титул найменшого у світі ультрабука. Апарат GPD P2 Max запропонує 1 ТБ накопичувача SSD, і при цьому він поміститься у велику кишеню.

Китайський вендор каже, що GPD P2 Max матиме такий же розмір, як iPad mini 4. При цьому це буде повноцінний ноутбук з Windows із діагоналлю 8,9 дюйма та вагою у 650 грамів. Це краще, ніж у його найближчих суперників – Surface Pro 6 та Dell XPS 13, які обидва більші та важчі.

Апаратні характеристики GPD P2 Max, окрім накопичувача NVMe SSD, матимуть також процесор Intel Core m3-8100Y з частотою до 3,4 ГГц та 16 ГБ оперативної пам’яті. Дисплей матиме щільність розміщення пікселів 340 ppi. Ультрабук також отримає активну систему охолодження з тепловими трубками. Ці параметри також кращі, ніж у Apple Macbook 12 2017, який має екран з 226 PPI, частоту процесора 3,0 ГГц, 8 ГБ оперативної пам’яті та пасивне охолодження.

Виробник запустив краудфандингову кампанію для збирання грошей на виробництво GPD P2 Max. Ціна девайсу поки невідома, але пристрої цього бренду не були дешевими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я