Випустили гру Dreams, у якій можна пограти у власні мрії та мрії інших людей

Dreams фактично є ігровим редактором, в якому гравець може створити власну міні-відеогру

Власники консолей PlayStation 4 незабаром отримають гру з досить незвичними декораціями – власними мріями. Забавка Dreams також обіцяє, що можна буде пограти в мрії інших людей. Ранній доступ відкриють уже з 16 квітня.

Розробкою Dreams займається з 2013 року студія Media Molecule, яка також відома Little Big Planet. Цікаво, що гру презентували на тій же конференції, на якій показали PlayStation 4. Життєвий цикл цієї консолі вже добігає кінця, і найближчий рік-два її замінить PlayStation 5.

Dreams фактично є ігровим редактором, в якому гравець може створити власну міні-відеогру. Програмісти кажуть, що в ній можна втілити будь-що, що можна лише вигадати. Пограти у створені в Dreams мрії може будь-хто. Ось створена одним із користувачів YouTube така мрія:

У Dreams є три режими: одиночна кампанія, режим творця та можливість грати онлайн у створені іншими ігри. Ціна гри після виходу складе $60, але дата цієї події невідома. З 16 квітня можна буде завантажити тестову версію забавки у магазині PlayStation Store.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я