З’явились геймплейні кадри Iron Man для PlayStation VR

Sony надала журналістам можливість випробувати геймплей Iron Man VR – першого серйозного проекту для PlayStation VR, в якому гравець повинен керувати бойовим костюмом Залізної Людини.

Розробники з Camouflaj запевняють, що їхня гра є повноцінним сюжетним проектом з відкритим світом – це не лінійний шутер і не «ролик» для VR-шолома. Позитивні відгуки залишили і журналісти, відзначивши добре адаптоване для віртуальної реальності управління. Єдина виявлена проблема – необхідність вертіти головою для вибору напрямку руху, що не дуже зручно з дротовим PlayStation VR.

Для повноцінної гри Iron Man VR вимагає не тільки віртуального шолома, але і пари контролерів PlayStation Move, які необхідні для управління костюмом. Тестери також повідомляють, що гра в точності зчитує руху рук – наприклад, у місії із захисту і ремонту літака геймер може витягнути руки і самостійно надати крилу потрібну форму.

Творці планують забезпечити гравцям широкий арсенал зброї та іншої техніки, щоб кожне завдання можна було виконувати кількома способами, як це було в Halo. Такий формат вони називають «вільною пісочницею». На жаль, ні про сюжет, ні про всесвіт Iron Man VR в Camouflaj поки не дають коментарів.