Понеділок, 15 Липня, 2024

Windows 10 на ARM може стати реальністю з Qualcomm Snapdragon 7c

Компанія Qualcomm випустила свій новий процесор Snapdragon 7c Gen 2, який має значно підвищити продуктивність Windows 10 на комп’ютерах з процесорами ARM. Адже ще кілька років назад продуктивність була такою низькою, що навіть найслабкіший процесор Intel виривався вперед. Однак сьогодні завдяки переходу Apple на процесори архітектури ARM індустрія може почати відмовлятися від процесорів архітектури x86.

Новий чип Snapdragon 7c Gen 2 продовжує початкову ідею, яку розвивають вже півдесятиліття – ноутбук на Windows 10 з постійним підключенням до інтернету та великою автономністю.

З випуском Snapdragon 7c Gen 2 у Qualcomm обіцяють збільшення продуктивності до 10% порівняно з конкурентами (імена конкурентів не називаються). При цьому такі гаджети зможуть надавати до 19 та більше годин автономності і пропонуватимуть підключення до інтернету через вбудований модем Snapdragon X15 4G LTE.

Підписуйтесь на наш Telegram.

Окрім цього новий процесор запропонує блоки прискорення штучного інтелекту, що має надати високу продуктивність в задачах розпізнавання об’єктів, наприклад, голосу. Вбудований сигнальний процесор Qualcomm Spectra має підвищити якість фотографій та аудіо. Розробники обіцяють функції придушення луни та шуму.

Процесори Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 мають стати доступними для виробників ноутбуків уже скоро. На його базі вони мають підготувати бюджетні моделі. Самі гаджети можна очікувати наприкінці цього року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися