Windows 10 відкриватиме посилання у вбудованому поштовику лише в Edge

Якщо Microsoft вирішить втілити свій план, тоді неважливо буде, який браузер обрав користувач за замовчуванням

Microsoft вигадала черговий план з просування свого веб-браузера Edge. Його запланували впровадити в осінньому апдейті Windows 10. Рішення поки що не фінальне, кажуть у Microsoft, і доступне лише в тестовій збірці Windows 10 Build 17623.

Якщо Microsoft вирішить втілити свій план, тоді неважливо буде, який браузер обрав користувач за замовчуванням. При відкритті посилань у вбудованій у Windows 10 програмі «Пошта» операційна система використовуватиме для цього Edge. При цьому якщо поштовиком є Outlook, він використовуватиме встановлений за замовчуванням браузер.

Microsoft уже тривалий час намагається зробити свій браузер більш популярним. Раніше компанія призначила Edge та пошуковик Bing для відкриття посилань у голосовому асистенті Cortana.

Окрім цього, випуск Windows 10 Build 17623 також отримає підтримку формату зображень HEIF (High Efficiency Image File Format). Він надає схожу якість, як у JPEG, GIF та PNG, при меншому розмірі файлу. Також цей білд отримає безпечне вимкнення зовнішніх відеокарт. Додатково у цій версії отримає поліпшення система захисту Windows Defender Application Guard.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я