Windows 11 працюватиме швидше Windows 10

зміни, які були реалізовані під капотом системи, дозволять Windows 11 заощадити в середньому 32% оперативної пам'яті і 37% завантаження процесора.

Всього за чотири тижні до офіційного випуску нової операційної системи Microsoft проливає більше світла на поліпшення її продуктивності. Корпорація пообіцяла, що Windows 11 матиме кращу оптимізацію та більшу продуктивність порівняно з попередньою Windows 10.

Новий користувальницький інтерфейс і більш швидка анімація – це лише частина функцій, які зроблять Windows 11 гідним оновленням в порівнянні з Windows 10. Однак у компанії все ще багато роботи, особливо з надмірно спрощеною панеллю завдань, що значно обмежує продуктивність, наприклад, відсутність опції вимкнення комбінування кнопок.

Але інші функції, такі як запам’ятовування розташування кожного вікна в налаштуваннях з декількома моніторами будуть оцінені людьми, які використовують Windows 11 на ходу.

Віце-президент з корпоративного управління Microsoft Стів Діспенса пояснює, що зміни, які були реалізовані під капотом системи, дозволять Windows 11 заощадити в середньому 32% оперативної пам’яті і 37% завантаження процесора.

Велику увагу програмісти корпорації приділили режимові сну Windows та часу її пробудження. На комп’ютерах з процесорами Intel восьмого покоління серії Core і вище Microsoft очікує майже миттєве пробудження. Операційна система відновлюватиме свою роботу так само швидко як і пристрої на базі ARM, які завжди включені.

У новій системі ще переглянули розстановку пріоритетів додатків і поліпшили управління пам’яттю. Велике робоче навантаження більше не повинно сповільнювати роботу додатків, що працюють на передньому плані.

Система буде розставляти пріоритети для цих додатків, виділяючи ресурси пам’яті і потужність процесора. На програмному рівні корпорація Майкрософт скоротила дефіцит апаратних ресурсів у ключових потоках обробки, гарантуючи збереження швидкості роботи для тих програмних потоків, які дійсно її потребують. Одна тільки ця зміна покращує вихід із сплячого режиму на 25%, стверджує Діспенса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я