Понеділок, 27 Травня, 2024

Facebook випустила «розумні» окуляри Ray-Ban Stories

Facebook оголосив про свій довгоочікуваний новий гаджет. Компанія запустила смарт-окуляри Ray-Ban Stories у партнерстві з гігантом з виробництва окулярів EssilorLuxottica.

Рамки цих окулярів є одними з найбільш низькопрофільних серед доступних споживачам. Гаджет дозволяяє знімати фотографії та відео за допомогою двох вбудованих 5-мегапіксельних камер, слухати музику за допомогою вбудованих динаміків і приймати телефонні дзвінки.

Окуляри повинні бути підключені до смартфона iOS або Android для повної функціональності. Однак користувачі можуть робити і зберігати сотні фотографій або десятки відео на окулярах, перш ніж передавати мультимедійні файли на телефони через новий додаток Facebook View. Наявність двох камер відкриває функціональність додавання 3D-ефектів до фотографій і відео в цьому додатку.

Окуляри важать менше 50 грамів і поставляються зі шкіряним чохлом для заряджання. Ємність батареї не вказіється, але розробники рекламують, що її вистачить на весь день.

Керування окулярами здійснюється за допомогою пари фізичних кнопок, включаючи кнопку захоплення для запису мультимедіа і перемикач включення-виключення. Сенсорна панель на правій дужці окулярів дозволить користувачам виконувати такі функції, як прокрутка для регулювання гучності або відповідь на телефонний дзвінок. Вбудований білий світлодіод буде світитися, вказуючи людям навколо користувача про запис відео.

Окуляри не є ні водонепроникними, ні бризкозахищеними. Вони представлені в трьох класичних стилях Ray-Ban з різними поєднаннями кольорів і лінз. Окуляри повністю сумісні з лінзами, що відпускаються за рецептом.

Ціна гаджета складе від 299 доларів, версії з поляризованими і перехідними лінзами матимуть вищій цінник.

Поточний запуск продукту для Facebook є першою сходинкою на шляху до випуску пристроїв доповненої та віртуальної реальності. Компанія вважає такий тип девайсів наступником смартфонів.

«Ray-Ban Stories є важливим кроком до майбутнього, коли телефони перестануть бути центральною частиною нашого життя, і вам не доведеться вибирати між взаємодією з пристроєм або взаємодією з навколишнім світом», – говорить генеральний директор Марк Цукерберг у відеоролику, присвяченому запуску цього продукту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися