П’ятниця, 14 Червня, 2024

Windows 12 може вимагати мінімум 8 ГБ оперативної пам’яті – ЗМІ

За неперевіреними чутками, наступна велика версія операційної системи Windows значно збільшить вимоги до мінімального обсягу оперативної пам’яті. Якщо сьогодні ОС Microsoft офіційно задовольняється 4 ГБ оперативної пам’яті, майбутня Windows 12 може вимагати мінімум 8 ГБ.

Більшість параметрів у системних вимогах Windows 12 повинні залишатися незмінними порівняно з Windows 11, стверджує німецький технічний сайт Deskmodder. Це включає і вимогу наявності модуля TPM 2.0, як зараз у випадку з Windows 11.

Перелік підтримуваних процесорів також має залишитися незмінним, тож якщо процесор вашого ПК достатньо хороший для Windows 11, він і надалі зможе впоратися з будь-якими вимогами, які висуває до нього ОС наступного покоління.

Що може відрізнятися, так це те, що вимога до оперативної пам’яті може бути збільшена до 8 ГБ. Хоча слід зазначити, що цього може не статися і мінімальна специфікація може залишитися на рівні 4 ГБ, як у Windows 11.

Однак, можливо, Microsoft може подвоїти вимоги до обсягу оперативної пам’яті внаслідок доступності функції Cloud PC, про яку ми останнім часом досить часто чуємо. Вона може бути однією з ключових нових функцій, навколо яких побудована Windows 12. Cloud PC має зробити так, щоб користувач на будь-якому девайсі з Windows отримував усе, ніби це його власний девайс.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися