Жодного металу та пластику для iPad – Apple шукає спосіб зробити повністю скляний корпус

Хоча курпус буде зроблений зі скла, він не обов’язково буде прозорим. Для приховування внутрішніх частин буде використано непрозорий маскувальний матеріал і кольорове скло.

Майбутній iPad може бути виготовлений із унікальним корпусом, небаченим в індустрії. У ньому не використовуватиметься метал чи пластик – він буде повністю сформованим зі скла. Це надасть планшету Apple вражаючого нового вигляду, принаймні так повідомляється в новому патенті, отриманому компанією.

У той час як iPhone має скляну кришку, лінійка iPad все ще покладається на металевий корпус, що закриває задню частину. Однак компанія деякий час працювала над концепцією повноскляного iPad і з часом може представити такий продукт. В майбутньому такий дизайн може почати використовуватися для інших «яблучних» продуктів.

У патенті, виданому Управлінням патентів і товарних знаків США, під назвою «Корпуси для скляних пристроїв», Apple висуває, що може створювати пристрої, які майже повністю закриті склом.

Інтерпретація цієї концепції полягає у використанні кількох частин скла, які об’єднуються в процесі плавлення скла. Периферійні скляні елементи можуть бути сплавлені вздовж краю плоских скляних елементів для збільшення товщини краю.

Заокруглені краї можна зробити, обробивши цей потовщений край, створюючи вигнуту естетику Apple. Підняті елементи плавленого скла також можна використовувати для підтримки отворів, збільшуючи міцність на розрив разом із піднятими ребрами опорної конструкції.

У патенті пропонується зробити з кількох аркушів п’ятисторонню коробку, в якій буде розміщуватися електроніка, а зверху вона закриватиметься кінцевим скляним листом.

Хоча курпус буде зроблений зі скла, він не обов’язково буде прозорим. Для приховування внутрішніх частин буде використано непрозорий маскувальний матеріал і кольорове скло.

Незважаючи на те, що Apple регулярно подає заявки на патенти щодо дизайнерських і технологічних ідей, ніколи немає гарантії, що вони з’являться в майбутньому продукті.

Тим не менш, Apple досить довго досліджувала повністю скляні конструкції. Очевидно, це вже є в iPhone. Чутки з 2021 року вказують на розробку моделі iPad Pro із використанням «скляного сендвіча».

Тим часом патенти від 2020 року вказують на те, що Apple розглядає можливість зробити повністю скляний iPhone із дисплеєм, що обертається. В одному випадку Apple припустила, що це може бути екструдована скляна трубка, закрита з обох кінців.

Що стосується iMac, Apple раніше досліджувала більш екстремальну версію. У вересні 2021 року компанія отримала патент на розробку, яка вбудовувала дисплей у великий вигнутий аркуш скла, який спирався на підставку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я