П’ятниця, 21 Червня, 2024

Windows почала загрожувати Android

За останні дев’ять місяців частка Windows істотно виросла на ринку планшетів, заявляють аналітики компанії Strategy Analytics. Збільшення відбувається за рахунок Android, і ця тенденція збережеться в найближчі роки, впевнені експерти.

Поставки Windows-планшетів виросли на 58% у штуках за перші дев’ять місяців 2015 року. Тенденція збережеться до кінця року – до цього моменту планшети з ОС Windows досягнуть обсягу відвантажень у розмірі 22 мільйонів одиниць і займуть 10% ринку.

Але вже через чотири роки продажі планшетів з Windows складуть 49 млн пристроїв, тим самим продемонструвавши 120-відсоткове зростання, вважають аналітики. За цей період частка Windows збільшиться до 18%.

Windows зростатиме переважно за рахунок планшетів під управлінням Android. На частку iOS популярність ОС Microsoft не вплине, але й помітного зростання системі Apple аналітики не пророкують – Android втратить 9%, з яких тільки 1% захопить iOS.

Корпоративний ринок, де Microsoft є найсильнішим гравцем, теж освоює планшети, часто віддаючи перевагу продуктам зі знайомою Windows, заявляє Strategy Analytics. Головними стимулами зростання цієї ОС експерти називають високий попит на недорогі планшети, практично повний контроль сегмента трансформерів і популярність преміальних планшетів, які прийдуть у майбутньому на зміну традиційним ПК.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися