Windows почне розмовляти з користувачами: система отримає підтримку ChatGPT

Існують чутки, що Microsoft не захоче чекати наступного великого випуску Windows, тому перші функції на базі штучного інтелекту з’являться в ОС уже найближчими місяцями.

За останній місяць чат-бот ChatGPT привернув велику увагу публіки завдяки своїм відповідям, які виглядають наче їх писала людина. ChatGPT відповідає на запитання, складає вступні іспити та навіть пише програмний код. Microsoft інвестує мільярди доларів OpenAI – у розробника ChatGPT. У результаті наступна велика версія Windows може почати розмовляти з користувачами.

За словами джерел, знайомих із внутрішніми планами компанії, Microsoft працює над наступною великою версією Windows, яку деякі ЗМІ уже називають Windows 12.

У цій наступній версії Windows корпорація Майкрософт додасть кілька функцій на основі штучного інтелекту. Як саме компанія планує використовувати штучний інтелект у Windows поки невідомо. Але за чутками, можна очікувати рекомендації або сповіщення на основі ChatGPT у таких програмах, як «Пошта та календар», «Годинник», «Фотографії Microsoft» тощо.

Існують чутки, що Microsoft не захоче чекати наступного великого випуску Windows, тому перші функції на базі штучного інтелекту з’являться в ОС уже найближчими місяцями.

Серед таких можуть бути розумніші функції камери та мікрофона в Windows. Наприклад, Microsoft використовує штучний інтелект для автоматичного розмиття фону, корекції яскравості, очей та багато іншого. Так само Windows може фільтрувати фоновий шум і підвищувати чіткість голосу.

Під час основної на CES 2023 Панос Панай, директор із продуктів Microsoft, обговорив майбутнє Windows і штучного інтелекту. Панос припустив, що Windows зробить велику ставку на штучний інтелект з кількома функціями, зокрема значно покращеними можливостями передачі голосу та відео, щоб користувачі виглядали краще під час відеодзвінків.

«Штучний інтелект збирається переосмислити те, як ви все робите в Windows, буквально», — сказав Панос Панай аудиторії, не вдаючись у подробиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я