Субота, 24 Лютого, 2024

Xiaomi Mi Mix 4 буде першим смартфоном із «рідкою» камерою

У смартфонах можуть, після 15 років очікування, втілити технологію рідинних камер. Запустити мобільник з нею обіцяла Huawei в 2019 році, однак не склалося. Проте Xiaomi готується вже у березні представити Mi Mix 4, який матиме цю технологію.

Технологія рідинної оптики не є новою, а перші прототипи показували близько 15 років тому. Конструкція рідинного об’єктива містить лінзу, яка наповнена двома типами рідин. Вони не змішуються одна з одною та мають різні коефіцієнти заломлення світла. Зазвичай як такі рідини використовують масло та воду.

За допомогою електричних сигналів з рідини можна сформувати фігуру необхідної форми. Таке рішення забезпечує високу швидкість фокусування, більший діапазон фокусних відстаней, якщо порівнювати з традиційними об’єктивами, меншу кількість рухомих елементів.

З випуском Mi Mix 4 Xiaomi також відкриє для себе ринок гнучких смартфонів. Сьогодні він поділений між Samsung (Fold, Z Fold 2 і Z Flip), Huawei (Mate X, Mate Xs і Mate X2), Motorola (RAZR 2019), а також низкою маловідомих компаній.

Попри те, що Mi Mix 4 буде високотехнологічним, його цінник буде нижчим за деяких конкурентів. Він складатиме близько $1530.

Лінійка Xiaomi Mix не оновлювалася багато років. Остання модель в ній Mi Mix 3 вийшла 2,5 роки назад.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися