Субота, 13 Липня, 2024

Xiaomi планує першою випустити «бюджетний» гнучкий смартфон

Лідери ринку – Huawei та Samsung – змагаються, хто першим випустить смартфон з гнучким екраном. Xiaomi також хотіла би взяти участь у цій гонці, але вона також задовольниться другим місцем, кажуть у компанії. Зате її телефон виглядатиме дуже бюджетно на фоні ціни новинки від Huawei та Samsung, яка очікується від $1500 до $2000.

Окрім Xiaomi випустити дешевший гнучкий смартфон планує також інший китайський виробник – Oppo. Видання The Investor повідомляє, що ці вендори вже проводять зустрічі з постачальниками комплектуючих. Апарати цих брендів повинні коштувати вдвічі дешевше моделей від Huawei та Samsung.

Нещодавно аналітикам Nikkei стало відомо, що компанія Huawei докладає всіх зусиль, щоб випередити головного конкурента – Samsung, яка працює над аналогічним пристроєм з 2013 року. Екрани для Huawei не будуть поставляти відомі постачальники Samsung Display і LG Display. Виробником гнучких дисплеїв стане китайська компанія BOE Technology Group. Фахівці відзначають, що виникає питання надійності гнучких OLED-панелей від BOE. Її технології дещо відстають від наявних у Samsung Display і LG Display.

Джерела стверджують, що Huawei планує випустити близько 20-30 тис. смартфонів. Вони припускають, що стартова партія може бути навіть меншою. Основним завданням цих девайсів буде привернути увагу індустрії та ЗМІ.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися