П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Магазин Apple AppStore чекають великі зміни

Apple Unveils iPhone 6

Apple не дочекалася початку власної конференції WWDC, щоб оприлюднити зміни до свого магазину додатків. В AppStore відбудуться суттєві нововведення. Вони торкнуться як розробників додатків для iOS, так і користувачів.

Компанія дозволила розробникам більше заробляти. Зараз вони отримують 70% виручки від продажів в App Store, а Apple утримує решту 30%. Ця система не зникне, але скоро розробники, які введуть у своїх додатках передплату замість одноразової купівлі, отримуватимуть 85%. Для цього потрібно буде утримувати користувача більше року. Також тепер передплата стане доступною для всіх категорій додатків, зокрема, і для ігор. Правда, сама Apple підкреслює, що така модель оплати підходить не всім.

Віце-президент з маркетингу Apple Філ Шиллер також розповів, що тепер нові додатки в App Store з’являтимуться швидше. Зараз 90% новинок розглядаються протягом 48 годин.

Розробники також зможуть заплатити за те, щоб їхня утиліта потрапила в топ результатів пошуку в App Store. Тобто в магазині з’явиться реклама додатків. Apple обіцяє, що нова система буде зручною для користувачів і індивідуальних розробників.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися