Xiaomi почала розповсюдження глобальної прошивки MIUI 10

Оновлення MIUI 10 Global Beta приносить темний режим для майже всіх системних додатків

Компанія Xiaomi випустила свіжу версію своєї фірмової оболонки MIUI. Найбільш помітною особливістю нової MIUI 10 стала темна тема оформлення системних додатків. Оновлення MIUI 10 Global Beta під номером 9.2.14 вже доступне для завантаження.

У телефонах Xiaomu темна тема оформлення доступна вже певний час – з моменту випуску стабільної глобальної версії MIUI 10. Однак ця тема була частковою і не поширювалася на всю систему та не працювала в багатьох додатках, навіть системних.

Оновлення MIUI 10 Global Beta приносить темний режим для майже всіх системних додатків, разом з набором номера, контактами, повідомленнями, галереєю, калькулятором, замітками, записом екрана, панелями налаштувань і оповіщеннями.

Від використання темної теми особливо виграють власники смартфонів з дисплеєм OLED. За дослідженнями Google, які проводилися для Android 10 Q, економія може досягати 50% заряду акумулятора. При цьому темна тема в новій прошивці недоступна для деяких старих моделей, таких як Mi 4, Mi 5 and Redmi Note 3 Pro (Redmi Note 3). Xiaomi у грудні 2018 повідомила, що для цих апаратів останнім стабільним релізом буде MIUI 10.2 China Stable для Mi 5 та Redmi Note 3 Pro, а MIUI 10.1 China Stable – стане останньою для Mi 4, Mi 4S та Mi 4C.