Nintendo випустила гру «Тетріс» на 99 гравців у жанрі «королівська битва»

Інформація про «королівську битву» в «Тетрісі» під назвою Tetris 99 з’явилася під час презентації Nintendo Direct

Компанія Nintendo випустила і свою версію комп’ютерної гри в популярному сьогодні жанрі «королівська битва». Нова гра отримала також звучний слоган: «99 гравців, але залишиться лише один». Може здатися, що користувачі отримають крутий бойовик, але змагатися до останнього гравця пропонують у «Тетрісі».

«Королівська битва» (Battle Royale) – один із жанрів масових багатокористувацьких онлайн-ігор (MMO). Він поєднує елементи симулятора виживання з режимом гри до останнього гравця. «Королівська битва» зіштовхує велику кількість гравців з мінімальним набором спорядження на обмеженій карті. Користувачі повинні шукати на карті зброю і знищувати супротивників, поки в грі не залишиться тільки один. Характерною особливістю «королівської битви» є зменшення безпечної зони: чим довше триває матч, тим менша частина карти доступна для гравців. Сама назва жанру походить з роману «Королівська битва» японського письменника Косюна Такамі. Ігри в жанрі «королівської битви» спочатку з’явилися у вигляді модифікацій до масштабних онлайн-ігор з вираженими елементами симулятора виживання, таким як Minecraft або ArmA 2.

Інформація про «королівську битву» в «Тетрісі» під назвою Tetris 99 з’явилася під час презентації Nintendo Direct. Забавці приділили лише 40 секунд часу, тому інформації про неї небагато. Відомо лише, що вона вже доступна, розрахована на 99 гравців та розповсюджується безкоштовно. Завантажити її зможуть користувачі сервісу Nintendo Switch Online.

За представленими скриншотами можна зробити висновок, що Tetris 99 буде класичним «Тетрісом», але з родзинкою. Інших гравців, які одночасно будуть складати свої фігури, можна буде атакувати сміттям. Заповнюючи непотребом простір для фігур, можна завадити противнику скласти лінію, щоб та зникла та звільнила місце. Це суттєво знижує шанси на перемогу.