Вівторок, 23 Липня, 2024

Xiaomi розробила будинок для життя на Марсі

Китайська дизайнерська студія Open Architecture у співпраці з фахівцями Xiaomi показала прототип модуля для життя на Марсі. Перед розробниками стояло завдання підштовхнути розвиток наявних підходів щодо житлових приміщень та запропонувати нові рішення для майбутнього. Головною ідеєю нового дизайну була історія, що людство змушене переселитися на Марс. На цій планеті немає такого достатку ресурсів, як на Землі, і тому поселенці вимушені змінювати свої звички та забути про споживчий підхід, який сьогодні модний на Землі.

Будинок під назвою Mars Case має досить крихітні розміри 2,4х2,4х2 метри. Він ґрунтується на природній циркуляції енергії, а тому повністю переробляє відходи. Вода, повітря і енергія будуть циркулювати в замкнутій екосистемі, знижуючи до мінімуму необхідність підвозити ресурси із зовнішнього джерела.

Для перевезення будинок може легко складатися, разом із житловим відсіком. Передбачена можливість синхронізації з продуктами Xiaomi і віддаленого контролю зі смартфона.

Mars Case демонструватиметься на Пекінському національному стадіоні до 4 листопада в рамках виставки China House Vision.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися