Четвер, 30 Травня, 2024

Як процесори Intel дітям допомагають

Процесори Intel – це сьогодні вже не лише настільні комп’ютери та ноутбуки. Це навіть не планшети зі смартфонами. Вони використовуються у багатьох прикладних сценаріях, і серед них – дитячі гаджети. Ось добірка найцікавіших з них.

Mimo Onesie

Одна з проблем новонароджених – це раптова зупинка дихання у них, і з сучасними технологіями батьки зможуть бути спокійнішими. Одяг Мімо Onesie відстежує немовлят уві сні, а також показує температуру та положення його тіла та рівень активності. Зібрані дані  потім по Wi-Fi передаються на планшет або смартфон батьків.

Сам Mimo Onesie виконаний у вигляді пластикової черепашки, до якої приєднані сенсорні смуги, що зчитують параметри тіла.

BabyBe


Догляд за недоношеним малюком – один з найбільш складних процесів, які може пройти молода сім’я, адже матір відірвана від дитини, яка знаходиться в інкубаторі. Розробники з команди BabyBe створили однойменний пристрій, який представляє систему датчиків для фіксації стану матері – її дихання і серцебиття. Ці дані він в реальному часі відправляє малюку.

BabyGuard

BabyGuard – це інтелектуальний медичний пристрій, який носить на собі вагітна жінка або новонароджене немовля. Гаджет збирає дані електрофізіологічної активності, які потім можна переглядати на смартфоні. Розробники кажуть, що завдяки доступності актуальних даних про фізичний стан, здорових дітей у світі стане більше.

DreamTab

Intel спільно з Fuhu та DreamWorks Animation випустили планшет DreamTab для ігор, розвитку та навчання юних користувачів. Укомплекті програмного забезпечення він має навчальну систему Wings Learning System, а також розважальні програми з мультиплікаційними персонажами.  Розробники кажуть, що при створенні DreamTab особливу увагу вони приділили дитячій безпеці в інтернеті. Планшет має технологію «батьківського контролю», яка дозволяє дорослим відстежувати тривалість використання пристрою та керувати обліковими записами, навіть коли вони не поруч.

Education Tablet

Для більш дорослих користувачів на базі процесорів Intel випускають планшет Education, який спроектований для використання в навчальних закладах та має ряд функціональних можливостей для розвитку творчих здібностей школярів: дві камери, стилус, вбудовані динаміки і мікрофон.

Гаджет має пакет програмного забезпечення для навчання, у якому є додаток для читання електронних книг e-Reader, програми для ознайомлення з науковими дисциплінами та аналізу даних, інструменти для малювання. Роботу учнів викладачі контролюватимуть завдяки спеціальним програмам.

Планшет Intel Education випускається у двох варіантах – з діагоналлю у 10 та 7 дюймів. Перший працює від акумулятора 6,5 годин, а другий – до восьми.

Impression 110ES Palace Hill

Батьки школярів можуть для навчання придбати їм комп’ютер 2-в-1 Palace Hill, який виробляє українська компанія «Навігатор» під брендом «Impression».

Створений у рамках проекту «Розумна дитина» цей гаджет включає в себе три пристрої: 10-дюймовий планшетний комп’ютер на Intel Atom Z3740D під управлінням операційної системи Windows 8.1, цифровий стилус і підставку з вбудованою клавіатурою, тачпадом та власною батареєю. На додаток він має захищений від падіння (з висоти до 70 см), ударів, пилу та води корпус.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися