Понеділок, 22 Липня, 2024

Yahoo повідомила про крадіжку даних мільярда користувачів

У 2013 році Yahoo постраждала від однієї з найбільших крадіжок в історії. Невідомі отримали дані більш ніж одного мільярда облікових записів. Про це повідомила сама інтернет-компанія.

goodbye_yahoo-0

У компанії вважають, що цей інцидент, найімовірніше, не пов’язаний зі зломом 500 мільйонів акаунтів у 2014 році, про який стало відомо у вересні 2016 року. Тоді також йшлося про розкрадання даних про імена користувачів, адреси їхньої електронної пошти і паролі.

«На основі аналізу даних експертами-криміналістами ми вважаємо, що несанкціоноване проникнення третьої сторони в серпні 2013 року призвело до крадіжки даних, пов’язаних з більш ніж одним мільярдом облікових записів користувачів», – розповіла компанія у своєму повідомленні.

За даними Yahoo, мова йде про імена користувачів, адреси електронної пошти, номери телефонів, дати народження, паролі і ключові питання для їхньої зміни. У компанії вважають, що хакерам не вдалося дістатися до відомостей про банківські рахунки і картки.

Yahoo закликала всіх своїх користувачів змінити паролі, а також заявила, що співпрацює з правоохоронними органами, які розслідують кібератаку.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися