Субота, 2 Грудня, 2023

Як додати треки з Apple Music у розділ спогадів у Фото

У iOS 15 вбудована фотогалерея смартфонів iPhone отримала значне поліпшення розділу спогадів. Окрім нового інтерфейсу та візуальних ефектів, він отримав більш тісну інтеграцію з Apple Music. У iOS 15 стало можливо додавати треки Apple Music? до спогадів.

При виборі опції спогадів у галереї функція міксів спогадів може запропонувати трек з історії прослуховування Apple Music?, який може відтворюватися з фото та відео. Також є функція кольорових фільтрів, які під музику мають пробудити відповідний настрій.

Щоб додати трек з Apple Music? до спогадів запустіть на iPhone чи iPad додаток галереї, після чого перейдіть на вкладку “Для вас”. Знайдіть секцію спогадів та тапніть по тому спогаду, який потрібно відредагувати. Тапніть по спогаду для активації інтерфейсу управління ним та натисніть кнопку міксу спогадів у нижньому лівому кутку – виглядає як нота із зірками.

Виконайте свайп вправо або вліво, і додаток галереї запропонує трек, який може підійти до спогаду. Якщо вам сподобається запропонований трек – тапніть на екрані, щоб програма запам’ятала це. Можна також шукати треки в своїй музичній бібліотеці.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися