П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як iPad врятував літак

Пілоти літаків тепер знають, який гаджет варто брати із собою для безпечних польотів. Це iPad, який нещодавно врятував подружню пару, котра летіла на власному літаку. У катастрофічній ситуації гаджет дозволив їм безпечно приземлитися.

Чоловік і дружина, які побажали залишити свої ім’я в таємниці, летіли вночі на одномоторному літаку зі штату Вісконсин у штат Вайомінг. Політ проходив нормально, поки на борту не відмовило все навігаційне обладнання та зв’язок.

З робочої електроніки на літаку залишилися тільки планшети, і подружжя замінило ними навігаційні пристрої для визначення швидкості та висоти польоту. Це дозволило їм дістатися до найближчого аеропорту та здійснити аварійну посадку, пролетівши з планшетом понад 129 кілометрів.

Це далеко не перший випадок, коли iPad допомагають рятувати життя людей. Наприклад, минулого року поліцейський із Сан-Хосе знайшов місце автокатастрофи, в яку потрапила місцева мешканка, вгадавши пароль від її планшета.

Однак високі технології можуть стати  причиною як порятунку повітряного судна, так і його падіння: на початку лютого літак у Колорадо впав через те, що пілоти почали знімати селфі зі спалахом.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися