Інтерактивний парк розваг

Планшети з діагоналлю у 7 дюймів залишаються гарним вибором: вони потужні та відносно доступні. Однією з таких вдалих покупок може стати Asus MEMO Pad 7, який поєднує новітнє апаратне забезпечення та одну з останніх версій Android. Це перетворює гаджет на інтерактивний парк розваг: фільми, музика та ігри завжди будуть поруч.

Лінійка Asus MEMO Pad 7 існує вже тривалий час, і наявний К013 – одна з останніх її моделей. Планшет побудований на платформі Intel Silvermont, і теоретично це означає, що можна поставити на гаджет Windows CE. Однак для звичайного користувача він нічим не відрізнятиметься від сотень інших гаджетів на Android. Детальні характеристики планшета читайте на сайті Asus.

Діагональ у 7 дюймів робить цей апарат достатньо компактним, щоб можна було його брати із собою кожний день на заміну смартфону. Це популярний сценарій використання: звичайний телефон та планшет. Так можна не боятися залишитися без зв’язку через розряджений акумулятор, а читати книги, дивитися фільми чи грати в ігри на 7-дюймовому екрані зручніше, ніж на маленькому дисплеї смартфона. Причому яскраве сонячне світло не завадить, хоча глянець передньої панелі все ж докучає.

Ззаду планшета знаходиться камера, сам корпус має скошені грані.

На них розташовані кнопки, через що їх незручно натискувати, якщо тримати гаджет однією рукою. Кожен клік по кнопці намагатиметься виштовхнути планшет з руки.

Програмна частина

Pad 7 моделі К013 працює під управлінням Android 4.4.2, яку прикрашає фірмова оболонка Asus.

З іграми у власника цього гаджета проблем не буде завдяки потужній начинці у вигляді 4-ядерного процесора Intel з частотою до 1,86 ГГц, екрану з роздільною здатністю у 1280х800 точок та 876 МБ оперативної пам’яті. Усе це дозволяє спостерігати жваву картинку без помітних пікселів.

А ось любителі дивитися кіно на планшеті не зможуть безоглядно завантажувати з інтернету будь-які фільми. Потрібно спершу упевнитися, чи зможе сам пристрій відтворити картину в тому чи іншому форматі. Встановлена в планшет версія Android не має багатьох популярних відеокодеків.

Власникам Asus MEMO Pad 7 K013 можна порекомендувати завантажувати фільми у якості не вище 1080р з аудіокодеком MP3 та у форматі mkv.

В іншому робота з гаджетом не викликає жодних проблем, а яскрава оболонка Asus додає привабливості.

Реальна робота

У планшеті встановлений акумулятор ємністю 15 Вт*годин, якого вистачить на 4-5 годин перегляду фільмів та ігор з максимальною яскравістю дисплея. У режимі очікування гаджет пролежить до одного тижня – він би зміг і більше, але вбудовані служби Google не дають процесору перейти в режим сну з мінімальним енергоспоживанням.

Зручності в роботі з планшетом додає також опція налаштування кольорів екрана. Можна підлаштувати відтінок та насиченість картинки на свій власний смак.

З фірмовим програмним забезпеченням цього MEMO Pad 7 є й кумедні епізоди. Наприклад, розробники вбудованого калькулятора переводили його, мабуть, онлайновим перекладачем. Адже замість слова «градуси» на кнопці напис «ступінь» – в англійській вони позначаються одним словом. А деякі елементи просто не переклали взагалі.

До речі, у цього 7-дюймового гаджета є 8-дюймовий колега Asus MEMO Pad 8.