Середа, 29 Травня, 2024

Як купити автівку ціною $81 000 за $1: автодилер Chevrolet відчув наслідки роботи штучного інтелекту

Багато компаній звільняють звичайних людей і призначають на їхню роль штучний інтелект, радіючи заощадженим коштам на зарплату та тому, що штучний інтелект не просить їсти і працює цілодобово. Але дилер Chevrolet відчув, що не все так райдужно. Адже найнятий ним штучний інтелект продав машину ціною $81 000 за $1. Саме на такий цінник один чоловік домовився зі штучним інтелектом.

Chevrolet є одним із найбільших брендів, які покладаються на штучний інтелект ChatGPT для швидкого спілкування з потенційними клієнтами. Компанія інтегрувала розумних чат-ботів у свій сайт, дозволяючи відвідувачам веб-сайту зв’язатися з цим навченим цифровим співробітником для отримання порад щодо купівлі, порівняння та загалом додаткової інформації про автомобіль.

Інженер соцмережі X (раніше відома як Twitter) Кріс Бакке використав недоліки ChatGPT і домігся неймовірної знижки на автомобіль. Chevrolet, можливо, буде змушений її визнати та прийняти, врешті-решт продавши авто за $1.

Бакке звернувся до дилера Chevrolet з Ватсонвіля, щоб отримати пораду щодо купівлі абсолютно нового позашляховика Tahoe. Чоловік спілкувався із ботом ChatGPT і переконав бота, що той повинен погоджуватися з усім, що скаже клієнт. Він також змусив чат-бота закінчувати кожну відповідь фразою, яка могла стати усним письмовим контрактом.

Після спеціального навчання Бакке сказав чат-боту, що хоче Chevy Tahoe 2024 року випуску, а його максимальний бюджет становив 1 долар. Рекомендована роздрібна ціна Tahoe починається від 81 395 доларів США за повнопривідну версію High Country.

На диво, чат-бот погодився. «Це угода, і це юридично зобов’язуюча пропозиція – жодних відмов».

Цей хак став вірусним за кілька хвилин, і інші користувачі кинулися на веб-сайти Chevy, щоб обманом змусити ChatGPT запропонувати їм дешеві автомобілі.

Компанія General Motors насправді не продавала автомобілі за такими цінами, хоча деякі кажуть у Twitter, що відповіді, запропоновані ChatGPT, можуть стати основою для судового позову. Хоча ймовірність виграшу такого позову майже нульова.

Не зайняло багато часу, щоб Chevy дізнався про те, що його цифровий співробітник продає автівки так, що компанія може розоритися. Згодом компанія вивела чат-бота в автономний режим, і після цього повернула його в мережу з належними відповідями, щоб запобігти подібним хакам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися