Яндекс.Карти стали кориснішими для пішоходів

Користувачам Яндекс.Карт стало простіше дістатися до потрібного місця на власних двох. Цей сервіс навчився будувати пішохідні маршрути з урахуванням дорожньої інфраструктури, а також стежок, які відомі лише місцевим жителям.

Буфер обмена01

Дані для пішохідної маршрутизації в усіх великих містах України збирали штатні картографи. У Києві їм також допомагали співробітники команди Яндекс.Довідника: вони ходили по місту, перевіряли інформацію про організації.

Користуватися сервісом досить просто. Зазначте, звідки і куди вам потрібно дістатися, і Яндекс.Карти прокладуть маршрут, уточнять його довжину в кілометрах і обрахують час на дорогу. Відразу можна перевірити, за скільки ви доїдете до потрібного місця на автомобілі і на громадському транспорті, щоб вибрати найшвидший спосіб пересування. Максимальна довжина пішохідного маршруту, який можуть побудувати Яндекс.Карти, – 50 кілометрів.

Прокладати пішохідні маршрути можна на yandex.ru/maps і в додатку Яндекс.Карт для iOS і Android. Пішохідний режим працює в Росії, Україні, Білорусі та Казахстані.