Про що пишуть 29 січня

Розбираємося в новій версії Windows 10 Technical Preview
Компанія Microsoft стала на крок ближче до випуску операційної системи Windows 10, зробивши доступною нову тестову збірку, яка містить багато важливих нововведень. В основному вони стосуються інтерфейсу системи і його концепції як такої. Але що ж готує Microsoft для користувачів і чи може Windows 10 розраховувати на успіх «сімки»? ITC.ua спробував розібратися.

Колектор дзвонить двічі
Популярний додаток «Антиколектор», створений для того, щоб блокувати дзвінки від колекторів, виявився причиною розладів між його розробником, асоціацією колекторів і Google: його кілька разів видаляли та повертали в магазин додатків. «Газета.Ru» розібралася в тому, що відбувається.

Як використовувати додаток Apple Health на iPhone
В останній версії операційної системи iOS 8 вперше з’явився додаток Health, яке зараз є на всіх новітніх смартфонах компанії Apple. Але поки мало хто розуміє, що з ним робити. Насправді додаток Health є видимим для користувача інтерфейсом HealthKit, платформи, за допомогою якої Apple сподівається збирати всі дані про ваше здоров’я в одному місці. Ferra.ru пропонує подивитися, як це працює.

Ігри 2014 року
Ixbt.com згадує
ігри із захопливими сюжетами і цікавими персонажами, з потужною графікою і талановитою роботою художників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я