Неділя, 25 Лютого, 2024

Як МТС об’єднала українські заводи

Оператор допоміг українським промисловцям стати ефективнішими. МТС об’єднала єдиною мережею зв’язку заводи «Подільський цемент», одеський «Цемент», «Миколаївцемент» та центральний офіс у Києві з дублінською штаб-квартирою їхнього власника – ірландської групи компаній CRH.

CRH потребувала нестандартного рішення, оскільки необхідно було побудувати не тільки мережу для українських підприємств, а й вихід на міжнародні канали. Останнє забезпечив американський оператор Verizon, який підключив дата-центри «МТС Україна» в Києві та Харкові.

«Нам потрібно організувати простір, щоб надавати всім нашим українським компаніям єдиний ІТ-сервіс. Ми переносимо й централізуємо частину ІТ-сервісів з окремих підприємств на єдиний майданчик, і для цього необхідна надійна мережа пересилання даних, – розповідає IT-фахівець CRH Ukraine Андрій Сорокін. – У такій великій міжнародній корпорації, як CRH, дуже жорсткі вимоги до термінів та стандартів. Фахівці «МТС Україна» постійно звітували про хід робіт, жорстко контролюючи підрядників і кожен етап будівництва на місцях. Роботу погоджували не тільки з підприємствами, які підключалися до мережі, але й з компанією Fujitsu – глобальним провайдером IT-обслуговування всієї групи CRH. У результаті учасники проекту вирішили розмістити частину обладнання на майданчиках «МТС Україна». На сьогоднішній день мережа побудована, усе працює – зроблена велика робота».

На цьому розвиток мережі не закінчується. На наступному етапі планується підключити до мережі інші підприємства CRH. «У 2015 році ми намагаємося максимально централізувати нашу IT-інфраструктуру, ми будуємо свою ERP-систему, і вона буде працювати завдяки каналам МТС», – ділиться планами IT-спеціаліст компанії.

CRH високо оцінила якість роботи «МТС Україна» і довірила оператору послуги доступу до інтернету та IP-телефонії для свого київського офісу. За результатами роботи CRH також розглядає «МТС Україна» і як оператора голосового мобільного зв’язку.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися