Як на Android встановити пріоритет мереж Wi-Fi

Сучасні мобільні гаджети вибирають, куди підключатися, за єдиним критерієм – потужністю сигналу. При цьому вони ігнорують інші аспекти зв’язку, наприклад, стабільність каналу. Остання суттєво падає, коли сила зменшення сили сигналу, але Android не квапитиметься розривати з’єднання, поки він взагалі не втратить сигнал підключеної мережі. Існує можливість змусити Android підключати мережі за власних умов.

Для цього знадобиться утиліта WiFi Prioritizer. Після запуску вона покаже список бездротових мереж Wi-Fi, до яких ваш девайс вже колись підключався. Щоб встановити пріоритет, відсортуйте імена мереж у потрібному порядку. Після цього активуйте перемикач Enable Scheduled Job, щоб програма почала стежити за підключенням. Так смартфон зможе підключатися до мережі з хорошим сигналом, навіть якщо він уже підключений до мережі з поганим.

WiFi Prioritizer також вибирає мережі за силою сигналу, тому додатково можна встановити його мінімально допустимий рівень для під’єднання. Можна також вказати, наскільки малою повинна стати потужність сигналу вже встановленого з’єднання, щоб телефон його розірвав. Також можна налаштувати період перевірки сили сигналу та доступності мереж.