Неділя, 25 Лютого, 2024

На MWC покажуть процесор для ОС Android Things з модулем LTE

У грудні минулого року Google анонсувала операційну систему Android Things для пристроїв інтернету речей. Важливим компонентом для успіху «розумних» речей є передача інформації від них та низьке енергоспоживання. Для цього потрібний спеціальний процесор, саме який компанія Qualcomm Technologies продемонструє на виставці MWC 2017. Чіп Snapdragon 210 матиме модем X5 для роботи в мережах LTE і стане першим процесором для Android Things з підтримкою мереж четвертого покоління.

 

Snapdragon 210 побудований на енергоефективному 4-ядерному процесорі з інтегрованим графічним прискорювачем Adreno 304 і процесором обробки зображень для 8-мегапіксельної камери. Система здатна відтворювати відео Full HD у форматі HEVC. Крім 4G LTE у новий процесор від Qualcomm інтегровані й такі компоненти, як Wi-Fi і Bluetooth, різноманітні сенсори, камера, підсистема графіки і мультимедіа.

Snapdragon 210 може застосовуватися в інструментах віддаленого відеоспостереження, навігаційного стеження, оплати, у торгових автоматах, цифрових вітринах, виробництві, а також у побутових приладах і розумних помічників. За допомогою LTE-зв’язку розробники також зможуть задіяти можливості платформи Google Cloud і служб Google. А інтеграція в чіп технології Chromecast Audio дозволить створювати музичні пристрої. Також спеціальний варіант платформи «розумного» будинку Qualcomm Technologies отримає підтримку Android Things.

Продуктивність Snapdragon 210 достатня для обробки запитів природною мовою, запитами баз даних, обробки даних, аналізу зображень і відео. Сьогодні такі завдання часто виконуються в «хмарі».

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися