Як на iOS завантажувати торенти

Існує поширена думка, що найцікавіше в інтернеті сьогодні поширюється за допомогою торентів. Це технологія, при якій дані передаються безпосередньо від одного користувача іншому без необхідності в проміжному сервері. На Android та настільній Windows досить легко завантажувати торенти – програми для цього відомі та поширені. На iOS за замовчуванням неможливо завантажувати торенти, але є спосіб працювати з ними.

Спершу необхідно знайти бажану інформацію на торент-трекері та відшукати magnet-посилання на неї. Це дозволить отримати торент-файл без завантаження самого торент-файлу в пам’ять телефона. Скопіюйте посилання magnet, для чого тапніть та утримуйте палець на посиланні. З’явиться меню, в якому клацніть «Копіювати».

Перейдіть у браузері на сайт zbigz.c0m і вставте в пошуковий рядок magnet-посилання. Почекайте його обробки та отримайте посилання на завантаження контенту. Після цього можна вивантижити окремі файли зі змісту торенту або все відразу. При цьому пам’ятайте, що Safari може некоректно обробляти деякі формати файлів.