Як насправді знімають рекламу автомобілів: машини вже не потрібні

Сьогодні для зйомки автомобільної реклами самі рекламовані автівки вже не потрібні. Будь-яку модель автомобіля може зобразити «Чорний дрізд».

the-mill-blackbird-022-1280x720[1]

Blackbird, або «Чорний дрізд», створила британська компанія The Mill. Це електромобіль з дистанційним управлінням, який дозволяє достовірно імітувати у фінальному відеоролику на екрані будь-яку модель автомобіля. У нього регулюється довжина колісної бази і ширина колії, налаштовується дорожній просвіт і характеристики підвіски. З його допомогою знімальна група може просто запустити цей «візок», а інше зробить комп’ютерна графіка.

the-mill-blackbird-021-1280x720[1]

У «Чорного дрозда», як і у справжнього автомобіля, змінюються колісні диски і шини, а за допомогою налаштування габаритів електромобіль здатний взаємодіяти з дорогою і навколишнім середовищем так само, як реальний. Blackbird обладнаний набором датчиків і забезпечує фахівців зі спецефектів інформацією про те, як автомобіль поводить себе в реальних умовах і куди відкидає тінь. На основі цих даних комп’ютер генерує тривимірну модель потрібного кольору, яку ми бачимо на екрані телевізора в ефектному рекламному ролику.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я