Четвер, 20 Червня, 2024

Як штучний інтелект проникає в щоденне життя

Нещодавня перемога комп’ютера над людиною в грі «Го» привернула увагу до штучного інтелекту. Виявилося, що це вже не дослідницька розробка, а цілком прикладне рішення. Воно поширюється світом дуже швидко.

«Штучний інтелект поширюється вибухово, – розповів виконавчий директор Nvidia Джен Сун Ханг в інтерв’ю Fortune. – Два роки тому ми говорили про 100 компаній, зацікавлених у глибокому навчанні. Цього року ми підтримуємо більше 3500 компаній. Це зростання в 35 разів. Штучний інтелект перейшов від дослідницького проекту в інженерне рішення».

Глибоке навчання – це технологія, яка допомагає навчити комп’ютери розпізнавати об’єкти. Нещодавно такий штучний інтелект також навчився приймати рішення на базі доступної йому інформації. Для роботи алгоритмів глибокого навчання необхідна велика обчислювальна потужність, і продукція виробника графічних карт Nvidia добре для цього підходить. Тому ця компанія стала одним з основних гравців на ринку штучного інтелекту.

Найсвіжіший приклад успішної роботи штучного алгоритму – турнір у грі «Го». Алгоритм Google AlphaGo обіграв людину завдяки тому, що програма проаналізувала базу даних з матчами минулого. Експерти кажуть, що це дало штучному інтелекту такий же рівень умінь у «Го», як і людині, яка грала в неї 80 років.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися