Четвер, 13 Червня, 2024

З iOS 16.1 власники iPhone можуть залишитися без гаманця

Apple випустила сьому і, ймовірно, останню бета-версію iOS 16. Експерти помітили у ній код, який дозволить власникам iPhone залишитися без гаманця. Мова йде про можливість видалення програми цифрового гаманця Apple Wallet у майбутньому оновленні ОС.

Код, помічений 9to5Mac і Macrumors, передбачає, що Apple зробить програму Wallet доступною для видалення в iOS 16.1. Зараз користувачі можуть приховати програму на головному екрані, але не можуть повністю видалити її зі своїх iPhone.

Програма віртуального гаманця Apple Wallet використовується для зберігання квитків, замовлень, кредитних і дебетових карток, які працюють з Apple Pay.

Apple висунули антимонопольні звинувачення після розслідування Європейської комісії про те, що компанія блокує доступ до NFC у iPhone, щоб конкуренти не могли розробляти гаманці та платіжні продукти, які конкурують з Apple Pay.

У лютому компанія представила Tap to Pay, щоб дозволити стороннім програмам використовувати iPhone як платіжний термінал. Минулого місяця компанія почала тестувати підтримку Apple Pay для сторонніх браузерів, включаючи Google Chrome і Microsoft Edge з бета-версією iOS 16. Однак немає жодних ознак того, що Apple дозволить платіжним програмам використовувати NFC у iPhone безпосередньо.

Apple також випустила бета-версію iPadOS 16.1 і зазначила, що пропустить осіннє оновлення iPadOS 16.0 і відразу надішле оновлення 16.1 для всіх користувачів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися