Як виглядає індивідуальний будильник

Будильник нового типу Wake створює «індивідуальний світанок» та може розбудити лише одного, не турбуючи інших. Керує процесом додаток у смартфоні.

Wake підключається за Wi-Fi до мобільного телефона, в якому можна вибрати, кого потрібно будити. Далі гаджет знаходить його на ліжку за допомогою датчика теплового випромінювання тіла. Після цього пристрій посилає сфокусовану ультразвукову хвилю в бік сплячого.

Прилад видає дуже вузько спрямований потік нечутного звуку, який будить того, на кого він цілить. Одночасно на обличчя все яскравіше світить лампа на білих світлодіодах: вона імітує сонячне світло, що сприяє більш природному пробудженню.

 

Якщо, прокинувшись, людина перевернеться на другий бік і знову засне, Wake знову почне процедуру і вимкнеться лише тоді, коли людина встане з ліжка.

Винайшли гаджет у лос-анджелеській компанії Lucera Labs, яка почала на Kickstarter кампанію зі збору коштів для його виробництва. У разі успіху кампанії перші пристрої потраплять до користувачів до вересня 2015 року. Вартість одного Wake складе $250.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я