Четвер, 30 Травня, 2024

Як вибрати надійний дата-центр, який оптимізує розвиток бізнесу?

Вибір надійного дата-центру має першорядне значення для будь-якої компанії, оскільки він стає основою безвідмовної роботи IT-інфраструктури. Надійність та стабільність роботи такого центру безпосередньо визначають, наскільки бізнес-процеси замовника зможуть продуктивно працювати. Будь-які технічні збої дата-центру можуть спричинити значні фінансові та репутаційні втрати для компанії-замовника. Тому відповідальний підхід до вибору постачальника послуг гарантує високий рівень безпеки та збереження даних.

Є сенс поборотися за якісно організований дата-центр, який запропонує гнучкі та оптимізовані рішення для зростаючих потреб бізнесу за привабливими цінами та з гарантіями.

Які послуги дата центру користуються попитом?

Для сучасних бізнес-структур зручно співпрацювати з дата-центрами, що пропонують широкий спектр послуг. Це дає можливість легко масштабувати підприємство, реагувати на змінні бізнес-вимог та здійснювати переїзди ІТ-інфраструктури без зайвих труднощів. Яскравим прикладом на ринку є GigaCenter, який пропонує:

  • Оренду юніта. Це розміщення в телекомуникаційній стійці однієї одиниці техніки з забезпеченням технічного обслуговування безперервного зв’язку. Ідеально підходить для компаній, які потребують стабільного з’єднання при невеликому об’ємі даних.
  • Оренда 1/2 серверної шафи. Ідеально підходить для компаній, які активно розвиваються, постійно масштабують та використовують ІТ-ресурси, тому прагнуть орендувати сервер у надійного партнера та оптимізувати витрати на інфраструктуру.
  • Оренда серверів з окремою шафою. Це можливість встановити власне обладнання, тобто сервер колокейшн, та отримати можливість безперебійної роботи із обмеженням стороннього доступу.
  • Оренда модуля. Це колокейшн в окремому приміщенні з необхідною інфраструктурою та технічним обслуговуванням.
  • Оренда екранованої шафи. Розрахована на колокейшн сервера компанії, що має підвищені вимоги до безпеки та захисту інформації від електромагнітних впливів.
  • Модульний ЦОД. Являє собою готовий комплекс для проєктів різних розмірів з повним технічним обслуговуванням.

Важливо відзначити, що до переліку ключових послуг професійного дата-центру також входить цілодобова технічна підтримка та гарантії безпеки зберігання даних.

У яких випадках дата сервер можна вважати надійним?

Надійність дата-центру – це сукупність показників, які характеризують відмовостійкість та рівень захищеності самої споруди та її інженерної системи в цілому. Аби дата центр для сервера можна було вважати надійним, він повинен відповідати певним критеріям:

Технічні характеристики

Наявність безперебійного електропостачання з резервними джерелами, а також герметичність серверного залу, що запобігає потраплянню пилу. Контроль температури і вологості, а також резервування систем з підходом N+1 гарантують оптимальний клімат для роботи обладнання.

Технічна підтримка

Послуга Smart Hands забезпечує оперативну допомогу на місці. Цілодобовий моніторинг систем відстежує стан складових компонентів, а IP KVM дозволяє віддалено керувати серверами.

Пожежна безпека

Стандарт F60 гарантує утримання вогню протягом 60 хвилин без розповсюдження. Сучасним вважається газове пожежогасіння, розрахований на гасіння пожежі без пошкодження техніки. Для швидкої реакції на непередбачувані ситуації використовується багатоканальна система сповіщення.

Безпека і доступ

Дата центр з опцією colocation забезпечує високий рівень фізичного захисту всього комплексу, передбачає багаторівневу пропускну систему, цілодобову охорону, відеоспостереження та контроль доступу до серверних приміщень.

Міжнародні стандарти

Надійні дата-центри повинні відповідати таким стандартам, як TIA 942, що визначає вимоги до побудови та експлуатації, PCI DSS, що фокусується на безпеці платіжних даних, та ISO/IEC 27001:2013, що стосується систем управління інформаційною безпекою.

Чому краще розміщати сервер колокейшн у ЦОД з рівнем надійності Tier III?

Вибір ЦОДу з рівнем надійності Tier III забезпечує подвійне резервування всіх ключових систем, що мінімізує ризики відмови та простоїв. Два незалежні шляхи подачі електроенергії гарантують безперебійність роботи обладнання навіть у випадку збою однієї лінії. Системи охолодження також резервовані, що дозволяє підтримувати стабільний температурний режим та виключає можливість перегріву обладнання користувача. Планове обслуговування та оновлення можна проводити без припинення функціонування системи, завдяки режимам дублювання. Такий рівень надійності ідеально підходить для критичних та стратегічних бізнес-процесів, де будь-яка зупинка може призвести до серйозних фінансових та репутаційних втрат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися