Як захистити свої паролі під час подорожей

Включити новий «Режим подорожей» можна через браузер, у мобільному додатку немає відповідних перемикачів.

Служба безпеки аеропортів сьогодні часто прохає доступ до смартфона. Охоронці отримують повний доступ до гаджета, включаючи збережені в ньому паролі. Якщо вам не хочеться, щоб сторонні люди отримали доступ до ваших акаунтів, ви можете захистити паролі під час подорожей.

подорожей

Для цього вам необхідно зберігати параметри входу в свої облікові записи у менеджері паролів 1Password (https://support.1password.com/). В його свіжій версії з’явився «Режим подорожей», який дозволяє видалити з пристрою конфіденційну інформацію одним натисненням кнопки.

Включити новий «Режим подорожей» можна через браузер, у мобільному додатку немає відповідних перемикачів. Після його активації всі сховища зникнуть з прив’язаних пристроїв. Залишаться лише ті паролі, які ви спеціально помітите як безпечні для мандрівок. Після деактивації цього режиму всі приховані паролі знову з’являться на пристроях. При цьому будь-хто, зайшовши в додаток 1Password, не зможе здогадатися, що в програмі активний спеціальний режим.

«Режим подорожей» доступний тільки передплатникам 1Password. Ви не зможете його використовувати, якщо просто купили додаток. Вартість індивідуальної передплати становить 3 долари на місяць, сімейна на п’ять чоловік коштує 5 доларів на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я