Повільний комп’ютер коштує вам 19 днів щороку

Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

У середньому офісний робітник зміг би заощадити собі більше двох тижнів життя, якби користувався швидкими девайсами. Саме таку цифру називають у Sharp після проведеного дослідження. Компанія вивчала, як повільний комп’ютер та неефективна техніка знижує продуктивність працівників.

комп’ютер

У Sharp опитали 6045 офісних працівників з дев’яти країн Європи (Франція, Німеччина, Великобританія, Італія, Швеція, Польща, Нідерланди, Чехія, Угорщина). Основними причинами вимушеного простою є тривале завантаження техніки, нелогічна система зберігання файлів і погане управління документами.

У середньому через прийняті принципи зберігання важливих документів працівники витрачають 12 хвилин і 51 секунду в день на пошук потрібного файлу. Ще 9 хвилин і 22 секунди потрібно на пошук зображень на сервері. Принтери, які повільно працюють, віднімають ще майже 15 хвилин на день. У підсумку середній співробітник марно витрачає близько 40 хвилин на день, або 13-14 годин робочого часу на місяць – це майже півтора робочих дні.

Тенденція щодо переходу офісів до хмарних технологій висуває ще суворіші вимоги до якості офісного обладнання. Нестабільний доступ в інтернет, нестача оперативної пам’яті можуть істотно гальмувати роботу. При цьому 38% відзначили, що використання сучасних технологій, навпаки, відмінно мотивує.

Майже 65% респондентів також відзначили, що їхній офіс обладнаний застарілою технікою. Якби її оновили, більше половини респондентів (53%) стали б продуктивнішими. А кожен сьомий (14%) перестав би шукати нову роботу, де йому нададуть сучасні гаджети та інструменти.

До речі, значний час свого життя ми також витрачаємо на даремне перемикання каналів по телевізору. На це заняття ми відводимо 15% всього часу, який щодня присвячуємо телевізору. При цьому нині за його екраном користувачі проводять 2,5 години на тиждень.

Якщо припустити, що середня тривалість життя становить близько 80 років, тоді на перемикання каналів нам потрібно близько 1,3 року, або 474,5 днів. Ця цифра майже в чотири рази вища, ніж час, який стоїть у заторах середній американець: у них він проводить 112 днів. За все життя ми також ходимо в туалет загалом лише 24 дні. На чищення зубів як його рекомендують стоматологи – протягом двох хвилин – нам за все життя необхідний 81 день.