Яке «великоднє яйце» вбудували розробники в Android Nougat

У кожній версії Android розробники вбудовують якийсь прикол. Наприклад, в Android Lollipop його роль виконувала гра Flappy Bird. Тепер стало відомо, чим радуватиме сьома версія цієї ОС. Її тестова версія Android N Developer Preview 5 днями стала доступна програмістам.

Раніше для того, щоб запустити «великоднє яйце», необхідно було зайти в налаштування «Інформація про пристрій» та кілька разів натиснути на пункт з версією системи смартфона. Однак в Android 7.0 цю процедуру змінили. Тепер якщо просто натиснути на версію ОС, на екрані смартфона з’явиться велика буква N. Ще одна порція кліків по ній викличе на дисплей невелику голову кота в нижній частині екрану смартфона.

android-n-dev-preview-5-cat-game

Лише після натиснення на тварину смартфон покаже емодзі під назвою No entry – немає входу. Окрім цього, у меню швидких налаштувань з’явиться іконка Empty Dish, яка перекладається як «порожня тарілка». Тап по ній дозволить вибрати ласощі для кота. Якщо ви зробите правильний вибір, тварина це оцінить, і на робочому столі з’явиться повідомлення.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я