Українским саперам у поміч: дрон, який може очистити світ від мін за 10 років

Згаслі військові конфлікти ще багато десятиліть нагадують про себе, вбиваючи щодня по 10 цивільних. Адже навіть після згасання бойових дій на землі залишаються міни, які калічать населення. У світі, за підрахунками експертів, сьогодні нараховується близько 100 млн таких «подарунків» минулого у 60 країнах світу. З поточними технологіями на розмінування світу потрібно близько 1100 років. Розробник дрона Mine Kafon Drone прибрати їх за 10 років.

Машина Mine Kafon Drone має суттєво спростити та пришвидшити роботу саперів. Їм уже не потрібно буде обережно підходити до кожного вибухового заряду. Замість цього вони на першому етапі можуть облетіти на дроні певну ділянку та за допомогою металодетектора визначити на ній розміщення мін. На другому етапі до дрона кріпиться невелика роботизована рука. Вона розміщує на мінах детонатори, які можна дистанційно активувати.

Буфер обмена01

Автор Mine Kafon Drone каже, що його дітище дозволяє розміновувати територію у 20 разів швидше. При цьому затрати на подібну роботу будуть у 200 разів меншими.

Зараз дрон збирає гроші на Kickstarter у сумі ?70 тис. для запуску масового виробництва, тренування пілотів, тестування дронів тощо. Ці гроші також дозволять покращити можливості машини. Адже міни, що вже кілька десятиліть лежать у землі, важко знаходити з повітря – машина повинна летіти на висоті чотирьох сантиметрів. Окрім цього, точність GPS недостатня – вона становить кілька метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я